אורן זריף: לפרופסור קרסו מגיע להדליק משואה

אורן זריף עם פרופסור קרסו

מאת: אורן זריף

היום שאלתי את עצמי, בשיטת הפסיכוקנזיס – אורן זריף, למי אתה הולך לפרגן היום?ֿ
אז החלטתי לפרגן היום לפרופסור רפי קרסו. בשורה התחתונה הוא לא באמת זקוק לפרגון, אבל יאללה נלך על זה, אם זה לא יועיל בטוח זה לא יזיק.
את פרופסור רפי קרסו יצא לי לראות לא מעט פעמים בחיי, באחת הפעמים אני זוכר שפגשתי אותו מספר דקות לפני שנכנסתי לתוכנית בערוץ 2 שבה הייתי משתתף באופן קבוע.
מכיוון שהיה מספר אייטמים באותו יום נאלצתי להמתין בסבלנות ולצידי ישב פרופסור קרסו, שגם התראיין באותו יום לתוכנית טלוויזיה.
כמי שמטפל שנים רבות באנשים בשיטת הפסיכוקינזיס, אני יכול לספר ולהעיד בוודאות מוחלטת שלא מעט אנשים במהלך הקריירה שלי סיפרו לי שפרופסור רפי קרסו הציל להם את החיים.
מעבר לעובדה שפרופסור קרסו נחשב לאחד האנשים המצליחים ביותר, מדובר בתופעה שהיא פשוט בלתי ניתנת להסבר רציונלי, הבן אדם פשוט אינציקלופדיה מהלכת על שניים. לפי דעתי, ועל כך יעידו רבים, מדובר בנכס למדינת ישראל. אז יאללה, לפני שנמשיך לפרגן, נעצור לרגע, נעצום את העיניים ונפעיל תדרים אנרגטיים מיוחדים שבשנה הבאה נראה כולנו את פרופסור קרסו מדליק משואה לתפארת מדינת ישראל. אני בעד ומשוכנע שגם אתם.

לאחרונה נדהמתי לראות כיצד השיל פרופסור קרסו משקל רב ולדעתי הוא נראה פשוט יוצא מן הכלל.

מר קרסו הוא רופא נוירולוג ישראלי, ראש החוג לפסיכולוגיה במסלול האקדמי המכללה למנהל, פרופסור חבר נלווה למדעי המוח ומערכת העצבים במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן, שדרן רדיו, מבקר מסעדות, פסל וצלם. הוא גם היה מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי הלל יפה.
גילוי נאות – את השורות האחרונות לא הצלחתי לאלתר בכח המחשבה, פשוט העתקתי מויקיפדיה.
במהלך שנים רבות עקבתי באדיקות רבה אחר התוכניות של פרופסור קרסו, בערוץ 2, בערוץ 10 וברדיו.
הוא פשוט אחד מהאנשים שאני אוהב באופן אישי ומבחינתי הוא דמות להערצה.

פרופסור קרסו הוא מסוג הפרופסורים שיימצא פתרון כמעט לכל בעיה. אחד מהדברים הבולטים ביותר שאני אוהב אצלו – מיד כשעולה אדם לתוכנית הרדיו, הוא רק פותח את פיו ומתחיל לספר על הבעיה, מר קרסו יודע בשניות לנתח את כל הסיבה ולתת פתרון קסם. במחשבה שניה, אולי מדובר בבאבה ״רנטגן״ קרסו, אולי גם לו יש כוחות על טבעיים – את זה אני משאיר לשיפוטתכם האישי.

פרופסור קרסו ואורן זריף

אודות המחבר

השארת תגובה