אורן זריף לבנימין נתניהו: ״חשוב לי שתיקח בחשבון שההתקרבות והשליטה של פוטין ברוסיה מסכנת את אזרחי ישראל״

אני פונה היום למר בנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל, ומבקש ממנו בכל לשון של בקשה לפנות באופן דחוף ובהול לראש ממשלת רוסיה, ולדימיר פוטין, ולנשיא ארה״ב, דונלד טראמפ, ולנסות בכל דרך אפשרית לעצור את המתקפה המפלצתית של אסד ופוטין בפרברי דמשק.

לא יעלה על הדעת שמאות אזרחים, בינהם ילדים, נשים, מבוגרים, ימותו בצורה זוועתית תחת הפגזות בלי אפשרות להגן על עצמם.

מר בנימין נתניהו היקר, אלו מראות שאילו הייתי רואה אותם בסרט מדע בדיוני הייתי אומר לעצמי שפה הבמאי הרחיק לכת, וזה ממש לא נראה לי הגיוני.
לא יתכן שאנחנו עם ישראל, שעברנו את השואה שנרצחו בה מעל 6 מליון יהודים בצורה אכזרית, שכמדינה יהודית נעבור על כך לסדר היום.
מר בנימין נתניהו, לא ניתן לומר מחר פן יהיה מאוחר.

כפי שידוע לך, מעל 400 אלף תושבים חיים בתנאים מזעזעים ובלתי הגיוניים כאשר אפילו המשטר המקומי אינו מותיר כניסה לסיוע הומניטרי מצד ארגונים בינלאומיים.
רק בימים האחרונים נהרגו למעלה מ- 420 אנשים, בינהם ילדים קטנים הלא עוול בכפם.

[/vc_column_text]

אני פונה אליך היות ואני בטוח ומשוכנע שלולדימיר פוטין יש אינטרס אדיר לשלוט על איזורים בסוריה ולהתברג בדרך לא דרך לאיזורים שאין סיכוי שהיה יכול להגיע אליהם בצורה אחרת.
לכן פוטין לא חושב פעמיים ומוכן לרמוס, להרוס ולהרוג בלי רחמים.

חשוב לי שתיקח בחשבון שההתקרבות והשליטה של פוטין ברוסיה מסכנת את אזרחי ישראל לא פחות מאיראן ופיתוח היכולות הגרעיניות שלה.

אני לא מבין מדוע ממשלת ישראל מאפשרת לסוריה ולרוסיה לפעול בצורה כזו שתסכן את כל תושבי ישראל.

לכן, מר בנימין נתניהו, אני פונה אליך בשמי ובשם רבים, למרות הימים הקשים והלא פשוטים שאתה עובר, אני בטוח ומשוכנע שתוכל למצוא מעט זמן כדי לפעול במישורים הרלוונטיים והדחופים כפי שציינתי.

בברכה והערכה,
אורן זריף

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

אודות המחבר

השארת תגובה