אושרי כהן נחרט בזכרוני כשחקן מחונן ב"בופור"

העוצמות שידע להעביר לצופים הן ייחודיות ונדירות.

אני, כאורן זריף ממש רואה את יכולותיו של אושרי להתרכז ולהתמקד בדמות, על שלל קווי האופי והבעות הפנים.מעבר לכישוריו כשחקן, הוא גם זמר ומפיק מוזיקלי. ומועמד שני פרסי אופיר על משחקו בסרטים "בופור" ו"איים אבודים".

בגיל 12, ב-1996 השתתף במחזמר "ספר הג'ונגל" בתפקיד מוגלי, באותה שנה החל לשחק בסדרת הטלוויזיה ובהצגה "ג'ינג'י. אושרי כהן השתתף בהצגות: "ערפל", "הקונצרט", "מבזק חדשות", "מכתב לנועה",
בשנת 2016 השתתף כהן במחזמר "בילי אליוט".

בטלוויזיה, השתתף בסדרות "לאב דווקא", "מרחב ירקון", "על סיפורים ועל ילדים", "הפרקליטים", "אהבה מעבר לפינה", "ראש גדול".

ב-2015 החל לשחק בסדרה הקומית "ג'וני ואבירי הגליל" באותה שנה שיחק בתוכנית הסאטירה "הכל שפיט" (לשעבר לאטמה) בערוץ הראשון. ב-2015 שיחק בפרק אחד בסדרה האמריקאית "הומלנד" בתור יגאל. ב-2017 מגלם את ג'וזף בסדרה "McMafia".

בקולנוע, השתתף בסרטים "אינג'יל", "אוצרות הים האדום", "להיות כוכב", "הכוכבים של שלומי", ו"מדורת השבט". בשנת 2007, שיחק בסרט "בופור" והיה מועמד לפרס השחקן הטוב ביותר בפסטיבל ברלין ובטקס פרסי אופיר.

בשנת 2005, שיחק לצד לירון לבו ועמוס לביא בסרט הסטודנטים "החווה" בבימויו של אוהד דומב.

בשנת 2008, גלם את הדמות הראשית "מומו" ב"כל החיים לפניו". שיחק בסרט "איים אבודים" והיה מועמד על תפקיד זה לפרס אופיר. לאחר מכן, זכה בתחרות הפוצ'יוולי 2008. ב-2009, השתתף בסרט "לבנון" בבימויו של שמוליק מעוז.

צבר עד כה שתי מועמדויות לתואר השחקן המבטיח של השנה בטקס פרס התיאטרון הישראלי, ואף זכה בפרס זה על תפקידו בהצגה "החולה ההודי".
אושרי כהן הוא שחקן מדהים, ואני בטוח שהוא ירקיע שחקים.

אושרי כהן ואורן זריף

אודות המחבר

השארת תגובה