אייל גולן הוא הזמר המוביל והנערץ ביותר בשנים האחרונות

אייל גולן הוא הזמר המוביל והנערץ ביותר בשנים האחרונות.
הילד שנולד בשכונה מרמורק ברחובות. וחלם לשחק כדורגל בצעירותו, התגלה כזמר בעל איכויות קוליות נדירות, כריזמה שופעת, ויכולת נדירה לחבר למוזיקה שלו אומנים וחובבי מוזיקה מכל קצוות הקשת.

אייל גולן הצליח לצבור מעריצים, מאזינים וצופים, בעזרת כשרונו המיוחד, מתת הטבע שבו ניחן. מספר תוכניות טלוויזיה שבהם השתתף כשופט של יוצרים וזמרים בתחילת דרכם, הכניסו את אייל גולן לכל סלון, כמו לכל לב, ודרכם אל לב הקונצנזוס.

אייל גולן הוא בן מזל טלה, (12.4). מזל טלה הוא הראשון בגלגל המזלות, שיך ליסוד האש. מזלות האש מבטאים את עצמם באופן מוחצן וספונטאני. הכוכב השולט במזל זה הוא מרס, המסמל בביטויו הזכרי את הפעולה והיוזמה הנמרצת להשגת המטרה. הצורך המרכזי של הטלה הוא באתגרים חדשים.

לא משנה כמה מאמץ השקיע כדי להשיג את מטרתו – כשמתגלה מטרה חדשה באופק הוא פוסע לקראתה בלי להביט אחורנית. מהם המכשולים שבדרך? האם ניתן להשיג את המטרה?! לא משנה.

הטלה פוסע, או יותר נכון רץ, לכיוון המיועד, חדור אופטימיות ורוח קרב. הוא זה שמסתכן, הוא זה שצועד בראש.

אני, אורן זריף, חושב ומתחבר לאייל גולן, כאדם פורץ דרך, שנעזר באנרגיות האדירות שלו, ומביא את יכולותיו וכשרונו העצום לכולנו, כדי להרבות טוב בעולם.
כשרון, מתת-אל, אך גם עבודה קשה חדורת בטחון, ונחישות שאין לה גבול. אלה קווי החיבור בין אורן זריף לבין אייל גולן.

שיטת התת-מודע שאותה פיתחתי, כבר סייעה לאלפי מטופלים, ביניהם גם מפורסמים וידוענים. גם אני, בדיוק כמו אייל גולן, הגענו למרכז הקונצנזוס, והדרך לשם הייתה לא פשוטה.

אייל גולן הוא אושיית מוזיקה שהטביעה את חותמה לכל רוחבה ואורכה של תעשיית הבידור, וממילא כבר מזמן הוא אינו זקוק לאישור מאיש.
אני מאחל לו בריאות והצלחה, ואני מאמין גדול בכשרונו.

אודות המחבר

השארת תגובה