אילן לוקאץ' הוא הכתב עם הלבוש הכי צבעוני בחברת החדשות

הוא מסקר את תחום התרבות בישראל בצורה ייחודית לו, באמצעות כתבות צבע ובתוספת אמירה אישית, אילן צובע את עולם האקטואליה והתרבות שלנו בגוונים מעט אחרים. ב-1995 הצטרף לחברת החדשות. לפני שמונה לכתב התרבות, לוקאץ' ערך את המהדורה המרכזית ואת תכנית חדשות החוץ "סדר עולמי".

שיערו הארוך שהפך לסימן היכר ולמותג, משותף גם לי, אורן זריף.
אילן לוקאץ׳ הוא עיתונאי, כתב חדשות ערוץ 2 ועורך. הוא החל את הקריירה שלו בעיתון ״העיר״ כמגיה כתבות, התקדם לתפקידי משכתב וכתב, ולאחר מכן הצטרף לחברת החדשות של ערוץ 2. הוא נודע בכתבות הייחודיות שלו, שסוקרות בצורה כנה ואינטליגנטית תחומים איזוטריים יותר ופחות.

גם אם אתם מתקשים לחבר שם לפנים, אתם מכירים את אילן לוקאץ', אותה אישיות צבעונית שמסתובבת לכם על מסך "חדשות ערוץ 2", חמושה בשיער ארוך עד הכתפיים וחולצות הוואי. האיש שמספק לכם את מנת התרבות השבועית והמרוכזת על בסיס פריך של אמירה אישית וחוסר נכונות להתפשר על התבנית הנדושה של כתבה חדשותית.

אבל אתם גם לא מכירים את לוקאץ', שלמרות השיער והחזות הרוקיסטית, הוא בכלל לא מה שחושבים שהוא. מדובר באיש משפחה לגמרי לא פרוע, עיתונאי משופשף שמאוד אוהב את העבודה שלו ולוקח אותה בשיא הרצינות. מה לעשות, הוא פשוט אוהב גם להאריך השיער.

אילן לוקאץ' גדל כילד ששנא כדורגל, אבל אהב ללמוד ולקרוא ספרים. בקיצור
אני מתחבר לאילן לוקאץ' מהמקום של האנרגיות החיוביות, של מקוריות המחשבה, הכנות והאינטליגנציה.

מאמין ובטוח שאילן יטביע את חותמו על תחום התרבות הישראלית רבת הפנים, בדרכו הייחודית, בדיוק כפי שאני הטבעתי את חותמי על תחום הטיפול באנרגיה.

אורן זריף עם אילן לוקאץ׳

 

אודות המחבר

השארת תגובה