אילנית לוי ואורן זריף

אילנית לוי היא בעיניי אישה מיוחדת מאוד


אילנית היא דוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה ישראלית. מלכת היופי של ישראל לשנת 2001. אילנית עבורי, היא מלכת יופי במובן הפנימי לא פחות מהמובן החיצוני.

מה שאני רואה באמצעות כישוריי העל-חושיים, כאורן זריף המוכר לציבור, הוא עולמות שלמים.

ב-2001 לוי זכתה בתואר מלכת היופי, ונשלחה לייצג את ישראל בתחרות מיס תבל בה הגיעה למקום השישי. בהמשך פיתחה קריירה ענפה בעולם הדוגמנות. היא דיגמנה, ושימשה כפרזנטורית מובילה. אילנית רשמה רזומה טלוויזיוני מרשים כשבעצם הנחתה תוכניות בכל אחד מערוצי הטלוויזיה הישראלים הגדולים.

בשנת 2007 השתתפה בעונה השלישית של תוכנית הריאליטי, "רוקדים עם כוכבים" וסיימה במקום השני.

אילנית שיחקה בהצגת הילדים, "סינדרלה", בתפקיד סינדרלה. השתתפה כחלק מהפאנל בתוכנית הקומית, "צחוק מעבודה", ששודרה בערוץ 2, לצד שלום אסייג, עידן אלתרמן, מיכאל הנגבי ואחרים. וכן, השתתפה במערכון בתוכנית הסאטירה המפורסמת של ערוץ 2 "ארץ נהדרת".

בשנת 2010 השתתפה ב"לילה מטורף בפסטיגל" בתפקיד אפרודיטה, לצידם של צביקה הדר, ריטה, דיאנה גולבי ואחרים, שם התחרתה עם השיר "אהבה ראשונה". בשנת 2011 הנחתה לרגל יום כיפור את התוכנית "תודה בבקשה סליחה" לצד אלירז שדה ושודר בערוץ 24.

בשנת 2014 שיחקה בסרט קולנוע קומי של הבמאית ריקי שלח, "אילוף הגוררת" והשתתפה בעונתה הראשונה של תוכנית הדוקו-ריאליטי "היחידה", המשודרת ב-HOT.
בשנת 2015 החלה להנחות לצד עמוס רולידר את תוכנית הייעוץ "זמן רולידר" שמשודרת בערוץ 20.

בשנת 2017 הנחתה שתי תוכניות: תוכנית שידוכים בקשת בשם "כמה רחוק" ותוכנית בישול ואירוח בערוץ 24 "אצל אילנית ואלישע" לצד אלישע בנאי.
בשנת 2018 החלה להגיש תוכנית האירוח "גלית ואילנית" בערוץ קשת 12 יחד עם גלית גוטמן ואת ריאליטי השידוכים "כמה רחוק?".
אילנית לוי, אישה מוארת וקורנת אנרגיות חיוביות.

אילנית לוי ואורן זריף

אודות המחבר

השארת תגובה