שרה'לה שרון עבורי, היא אדם מקסים ומיוחד

היא תמיד מלאה באנרגיות חיוביות כמעיין המתגבר, מביאה ומשפיעה טוב על כל סובביה, מאזיניה וצופיה.

שרה'לה שרון היא מנחת תוכניות שירה בציבור, ומהדמויות הבולטות בישראל בהנחלת הזמר העברי ובתחום השירה בציבור.

שרה'לה שרון זכתה, בזכות אותן אנרגית חיוביות, האופטימיות ואהבת הקהל האינסופית שלה, להתייצב במרכז הקונצנזוס הישראלי.

אני, אורן זריף, יכול להעיד, כי שרה'לה שרון האדם, היא בעיניי אותה שרה'לה שרון של כולם, של עם ישראל, של חובבי הזמר, של צופי הטלוויזיה. תוכה כברה.

שרון נולדה וגדלה בקיבוץ אשדות יעקב איחוד, עבדה כמורה למוזיקה וריתמיקה בקיבוץ ובבתי ספר בסביבה. בשנת 1978 הוקם מועדון הזמר של עמק הירדן ושרון קיבלה את תפקיד ההנחיה של המועדון. בשנות השמונים צולמו תוכניות המועדון לטלוויזיה הישראלית ושרון הפכה להיות ידועה בתחום השירה בציבור, כשהקהל הרחב הצטרף לשירי ארץ-ישראל בהנחייתה.

תקליט שהוציאה שרון עם מקהלת המועדון זכה להצלחה רבה.
ב-1993 זכתה שרון עם להקתה החד פעמית "שירו" בתחרות הקדם אירוויזיון וייצגה את ישראל בתחרות האירוויזיון באירלנד.

ב-2000 הופיעה בתפקיד עצמה בפרק בקומדיית המצבים "שמש", ב-2002 הוציאה שרון את אלבום ההופעה "בהופעה חיה", עם להקת "הדור הצעיר", אך הוא לא זכה להצלחה רבה. ב-2005 השתתפה בתפקיד אורח בעונה השנייה של הסדרה השיר שלנו.

בימים אלה מככבת שרה'לה שרון בסדרת הטלוויזיה "אף פעם לא מאוחר מידי", ביחד עם רבקה מיכאלי, נורית גפן וציפי פינס. שרון נשואה ליענק'לה המשמש כמנהלה האישי ולפני כן עבד במפעל בקיבוץ ולזוג ארבעה ילדים.

בשנתה ה-70, הולכת שרה'לה שרון ומשתבחת, ממציאה את עצמה מחדש וגורמת לרבים שמחה ואושר. אני, כאורן זריף האדם, המיסטיקן והמטפל, מאמין בדרכה ובעשייתה, ומאחל לה שפע בריאות ואנרגיה.

אורן זריף עם שרהלה שרון

אודות המחבר

השארת תגובה