אורן זריף עם שחר פאר

מאת: אורן זריף

שבוע לפני צילומים חדשים נזכרתי ברגעים המרגשים של העבר.
כולכם בוודאי יודעים שישנם רגעים בחיים שהם לא נשכחים, במיוחד כשפוגשים אלופים.
רציתי לספר לכם על אחת האלופות הגדולות ביותר שפגשתי בחיי, וזו היתה הטניסאית שחר פאר.
זה היה באחד הימים שצילמנו את סדרת הטלויזיה ״גולדסטאר״, ובאותו יום להפתעתנו הרבה הזמינו את שחר פאר לאמן אותנו באימונים מיוחדים שרק טניסיאית ברמתה של שחר פאר מסוגלת לעשות.
נכון, אמנם ספורט זה לא הצד החזק שלי, תמיד אהבתי להתעסק במדע, בתורת הקוונטים, ולמען האמת חלק גדול מהתחביבים שלי הוא לחקור את הלא נודע.
באותו היום, כששחר פאר הגיעה, הסתכלתי עליה וראיתי מעל ראשה הילה כחולה עם אפקט אדיר של אור שהוא לא נגמר. מבחינתי זה היה רגע מרגש בצורה בלתי רגילה.

מזכרת שקיבלתי משחר פאר – כדור חתום

אני לא אגזים אם אומר לכם שהתרגשות כזו חשתי בבר המצווה שלי כשמלאו לי 13 אביבים.
שחר פאר היא טניסאית העבר המצליחה ביותר בתולדות הטניס הישראלי לנשים בכל הזמנים.
דירוג השיא שלה היה מקום 11 בעולם. היא הטניסאית הישראלית היחידה שהעפילה לרבע גמר יחידות בטורניר גרנד סלאם, באליפות אוסטרליה הפתוחה ובאליפות ארה״ב הפתוחה.
היא זכתה 8 פעמים באליפות ישראל וייצגה את המדינה בגביע הפדרציה משנת 2002 ועד שנת 2016.
נחזור לאותו היום – הגענו אל המגרש והתחלנו באימון אינטנסיבי ומרתק, אני זוכר את הרגעים שגם חברי לתוכנית נשארו פעורי פה מהאישיות ומהאווירה המיוחדת שהיתה לנו בהשראתה של שחר פאר.
באותו יום לא הפסקתי להתעניין בטניס ושאלתי שאלות בלי סוף. אני לא יודע להסביר מדוע, אבל פתאום נושא זה התחיל ליצור בי עניין מאוד משמעותי.
בשעות הבוקר היו מעירים אותנו ב- 5, וב- 6 כבר היינו מתחילים את הצילומים.
אני זוכר ששייע פיינגנבויים שהיה מאמן אותנו באותה התקופה, היינו חמישה שבועות במחנה אימונים בווינגייט, וכחלק מתפקידו כמאמן היה נוהג להעיר אותנו בשעות הבוקר המוקדמות. הוא נכנס לחדר ואני הייתי עדיין רדום, ופתאום שמעתי צעקה: ״אורן זריף, קום תתעורר, מתחילים לצלם! עוד לא השתחררת מהטניס ושחר פאר?״ חייכתי, קמתי ותוך רבע שעה הייתי במגרש כמו חייל בשדה הקרב.

אודות המחבר

השארת תגובה