ג'ובאני רוסו הוא ספורטאי אגדי שכבש בסערה את עולם הכדורגל והמדיה הישראליים.
כמי שנמצא בשורה הראשונה של המדיה עקב הצלחותיי בתחום העולם שמעבר, התת מודע וכוחות הריפוי של הנפש, אני חשוף לאנרגיות המיוחדות שנובעות מג'ובאני רוסו.

כבן למזל עקרב, ג'ובאני הוא חזק, טיפוס של שורד, חותר ומגיע לכל מטרה שהוא מציב לעצמו. הוא מעמיק, שומר סוד מגנטי וכריזמטיי לחברים ולסביבה, נחוש החלטה, ובעל רגשות עזים.

מזל עקרב הוא המזל השמיני בגלגל המזלות. הם מזל שאסור בשום פנים ואופן לקחת אותו בקלות. אלו שנולדו במזל עקרב רציניים מאוד במשימתם ללמוד על אחרים. אין טעות, שיחה קלושה או פטפוט בשביל העקרבים, להפך: בני מזל עקרב יתרכזו בשאלות המהותיות, בעוד הם מלקטים את הסודות ששוכנים בתוכן. הם מתייחסים לעצמם עם התחלות וסיומים, והם אינם מפחדים מכך.

החקירה והשאיפה להגיע לסודות הנסתרים ביותר של היקום, הם בדיוק אני, אורן זריף.

ג'ובאני שיחק בליגת העל בין השנים 1996–2008 ונחשב לאחד הזרים הבולטים ששיחקו בכדורגל הישראלי. רוסו שיחק במדי הפועל ב"ש והפועל חיפה, שם נבחר לכדורגלן העונה בישראל. בהמשך עבר למכבי חיפה, שם הפך לאחד משחקניה הבכירים של הקבוצה.

הוא השתתף במשחקי נבחרת קרואטיה ביורו 2004, אז זכה למחמאות רבות על הופעתו בטורניר.
בשנת 2011 שימש רוסו כפרשן בתוכנית "שער השבת" בערוץ הספורט. באותה שנה הופיע בנקודת הסיום בקרואטיה של התוכנית הישראלית "המירוץ למיליון".

החל משנת 2015 משתתף רוסו בתוכנית הדוקו-ריאליטי "גולסטאר", בעונתה השלישית.. במשחקי מונדיאל 2018 שימש כפרשן בשידורי ערוץ כאן 11.

ג'ובאני רוסו זכה בתארים של כדורגלן העונה של מעריב ומלך הבישולים של ליגת העל הישראלית מס' פעמים ברצף. ג'ובאני בחר להטיל עוגן בישראל, והקים כאן את משפחתו, ואף אנו זכינו בו.

אודות המחבר

השארת תגובה